Hti Trio Zespół Muzyczny
Szukasz zespołu, który zapewni dobra oprawę muzyczna Twojej imprezy? Dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz informacje, które pomogą Ci zweryfikować, czy jesteśmy odpowiednim zespołem muzycznym dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzin strony zespołu muzycznego z Lublina - Hit-Trio
 
W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, zachęcamy do obejrzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej konkretne informacje dotyczące wesel, jak i innych imprez okolicznościowych.
 
Interesujesz się zespołem muzycznym z Lublina lub okolic, a może jesteś z Warszawy, Kielc, Krakowa lub Rzeszowa a nasza oferta właśnie Cię zainteresowała?
 
Nie masz nic do stracenia, gdyż zespół muzyczny Hit - Trio z Lublina gwarantuje dojazd do różnych miejscowości, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 
Zespół muzyczny Hit Trio spełni się jako:
  • oprawa muzyczna na wesele oraz poprawiny,
  • orkiestra, zabawiająca gości, 
  • zespół muzyczny na różne imprezy okolicznościowe ( chrzciny, komunie, urodziny),
  • zespół muzyczny lublin na bale, studniówki, sylwester,
  • zespół, grający na jubileuszach, uroczystościach firmowych.
 
W skład zespołu wchodzą trzy osoby, wykształcone pod kontem muzycznym. Wojtek, Adam i Martyna od 2008r. tworzą zgraną grupę wykwalifikowanych muzyków.
 
Panowie grają na akordeonie, gitarze i  instrumentach klawiszowych.
 
Natomiast Martyna-wokalistka posiada ciekawa barwę głosu i jest wizytówką naszego zespołu. Wokalistka zajmuje się także zabawianiem publiczności  na sali, potrafi nawiązać kontakt z gośćmi szczególnie na weselach.  
 
Na stronie internetowej umieściliśmy kilka utworów z naszego repertuaru, aby mogli Państwo zapoznać się z wysoka jakością preferowanych przez nas usług. Śpiewamy głównie utwory polskich wykonawców ale na potrzeby klientów zagramy utwory zagraniczne.
 
Repertuar jest wcześniej dokładnie omawiany i dopasowywany w każdym przypadku do rodzaju imprezy. Zespół muzyczny z Lublina Hit - Trio dopasowuje się do potrzeb swoich klientów, zagra prawie każdy rodzaj muzyki, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.
 
Gramy różne rodzaje muzyki disco polo, disco, pop, muzykę biesiadną oraz jazz. Prowadzona jest również księga gości, z której mogą dowiedzieć się Państwo wielu ciekawych rzeczy na temat zespołu weselnego w Lublinie, poznać opinie wielu par oraz ewentualnie zwrócić uwagę na szczegóły jakie można wcześniej poprawić. 
 
Wieloletnie doświadczenie muzyków sprawi, że będą Państwo zadowoleni. Niezawodny sprzęt oraz doświadczenie sprawiają, że potrafimy zagrać utwory na wysokim poziomie. Dlatego jeśli szukasz zespołu godnego zaufania i zaciekawiła Cię nasza oferta, prosimy o kontakt.