Hti Trio Zespół Muzyczny

Dobre wesele, które zostanie zapamiętane na długo przez gości, nie może się obyć bez zabaw. Nasz zespół weselny ma kilka pomysłów jak rozbawić weselników. Oto niektóre z nich:

 

Jabłko (lub Kuszenie Adama)

Doskonała propozycja dla par, które na swoim weselu preferują „grzeczne zabawy” - tą zabawą na pewno nikogo nie urazimy, a rozbawianie gości jest gwarantowane. Zespół weselny zaprasza cztery pary – w zabawie może uczestniczyć także para młoda... Kobiety otrzymują przywiązane na sznurku jabłko, a ich patnerzy bez użycia rąk muszą je skonsumować. Im większe jabłko i dłuższy sznurek, tym zadanie staje się trudniejsze. Kapela przygrywa i wraz z końcem piosenki panie przynoszą ogryzki do oceny wodzirejowi – wygrywa ta para, której uda się zjeść najwięcej.

 

Jezioro łabędzie (lub Balet)

Kolejna „grzeczna” propozycja bez rozbierania czy podtekstów erotyczych. Zabawa weselna przeznaczona dla panów, którzy mogą zaprezentować swoje zdolności baletmistrzów. Wodzirej typuje 4-6 panów, którzy w rytm przygrywanej muzyki mają zaprezentować swoją interpretację sceniczną utworu "Jezioro łabędzie". Wygrywa ten, który zbierze największy aplauz od gości weselnych płci pięknej.

 

Taniec na gazecie

Świetna propozycja także z tych „grzecznych” zabaw, która może rozbawić, a jednocześnie jest utrzymana na odpowiednim poziomie. Na parkiet zapraszamy kilka par i rozdajemy im duży format gazety. Zespół weselny zaczyna grać i pary tańczą, przegrywa ta para, która wypadnie poza obszar gazety. Są dwie opcje: pary rzeczywiście tańczą na gazecie przez co ulega ona rozdarciom lub zamiast gazety używamy kawałka materiału, który wodzirej składa co jakiś czas zmniejszając jego powierzchnię.

 

Zapraszamy do zabawy :)