Hti Trio Zespół Muzyczny

Przedstawimy kilka pomysłów na zabawy weselne. Nasz zespół weselny ma to przećwiczone :)

Cebula
Do tej zabawy potrzebujemy parzystej liczby gości. Uczestnicy ustawiają się w dwóch kołach: wewnętrznym i zewnętrznym. Na znak włączonej muzyki (tu przyda się nasz zespół weselny), osoby z jednego koła poruszają się w przeciwnym kierunku niż osoby z drugiego koła. Wraz z ustaniem muzyki, goście zatrzymują się, odwracają się do siebie twarzami i na komendę prowadzącego wykonują określone polecenia.

Przykładowe polecenia:
- przywitać się,
- zrobić zabawną minę,
- powiedzieć krótki wyszukany komplement,
- podać swoje imię od tyłu,
- powiedzieć, skąd zna się Państwa Młodych,
- powiedzieć szybko "suchą szosą Sasza szedł".
Gwarantujemy że na twarzach gości pojawi się uśmiech.

Pięciu wspaniałych
Zabawa, do której trzeba wybrać pięciu panów, którzy siadają na krzesłach ustawionych jedno za drugim. W chwili gdy nasza orkiestra przygrywa, uczestnicy przesiadają się o jedno miejsce do przodu (pan z pierwszego krzesła przechodzi na ostatnie). Wraz ze zmianą każdego miejsca, wodzirej prosi panów o pozostawienie przy krześle jakiejś części garderoby - marynarki, butów, krawata (należy schować do kieszeni marynarki), koszuli, skarpetek. Gdy panowie zostaną w samych spodniach, ogłaszamy, że ten uczestnik, który najszybciej ubierze się we własne rzeczy, będzie zwycięzcą. Panowie uwielbiają wygrywać, a panie patrzeć jak panowie się wygłupiają. Ta zabawa będzie atrakcją nie tylko dla jej uczestników, ale także obserwatorów.

Fanty
Wśród gości weselnych wybieramy parzystą liczbę uczestników. Zadaniem osób biorących udział w tej zabawie jest odnajdywanie oraz przynoszenie w jak najszybszym tempie przedmiotów, które wymienia prowadzący zabawę. Co może być takim fantem? Wszystko! Najlepiej zacząć od tych najprostszych, czyli zegarek, szminka, widelec. Następnie można przejść do trudniejszych typu pasek od spodni, cudze buty, garnek z kuchni ? Osoba, która najpóźniej doniesie dany przedmiot, odpada z gry.
Świetna zabawa dająca wiele radości nie tylko jej uczestnikom, ale wszystkim gościom weselnym, którzy pomagają w znalezieniu fantów.