Hti Trio Zespół Muzyczny

Mamy dla Was kilka porad, na co jeszcze zwrócić uwagę przy ogranizacji wesela.

 

Nadmiar solarium

To najbardziej powszechny, estetyczny błąd, jakiego zwłaszcza Panny Młode dopuszczają się przed ślubem. O ile poprawa karnacji może wpłynąć pozytywnie, o tyle przesadzenie z solarium da fatalny efekt. Pomarańczowa Panna Młoda nie będzie wyglądać dobrze ani na weselu ani na zdjęciach. Może warto przemyśleć skorzystanie z alternatywy solarium, jakim jest opalanie natryskowe? Pamiętajmy jednak, aby jego wpływ na naszą skórę zacząć testować dużo wcześniej, przed planowaną datą ślubu.

Niefortunne usadzenie gości weselnych

Ważne jest dobre rozplanowanie tego w jaki sposób goście weselni będą usadzeni przy stołach. Oczywiście możemy zdać się na przypadek pozostawiając gościowm wolny wybór – my jednak radzimy to dobrze zaplanować. Posadzenie obok siebie rozwiedzionej pary czy umieszczenie dziadków pośród równieśników młodych nie jest dobrym pomysłem.

Pomoc w organizacji

Organizacja wesela nie jest prosta: mamy masę spraw do załatwienia – zaproszenie gości, wybór zespołu weselnego, fotografa, dobór stroju, załatwienie formalności związanych z kościołem czy salą weselną... wymieniać można by długo. Warto skorzystać z pomocy rodziny i najbliższych tak, aby dokonać mądrych wyborów, a przy okazji mieć wszystko zapięte na „ostatni guzik”. Nie mniej ważny jest podział zadań podczas samej imprezy – źle wygląda kiedy Para Młoda zajmuje się wszystkim osobiście.

Fotograf

Wesele powinno zostać uwiecznione na zdjęciach w sposób profesjonalny i nie warto powierzać tej roli gościom – nawet kosztem zaoszczędzenia klikuset złotych. Pamiętajmy, że: po pierwsze obarczenie gościa uwiecznianiem wszystkich ważnych momentów uniemożliwi mu dobrą zabawę; po drugie jakość wykonanych zdjęć: ich ostrość, kadrowanie itd. może daleko odbiegać od naszych oczekiwań. Zdjęcia źle uchwycone i niewłaściwie oświetlone nie będą miłą pamiątką. Warto zapłacić profesjonaliście.

 

Niezapomnianego Wesela!

Hit-Trio