Hti Trio Zespół Muzyczny

Wesele to niezapomniana impreza – w większości jedyna taka w życiu - oto kilka porad, czego lepiej unikać na weselu.

 

Suknia Panny Młodej

Dobór sukni jest nader istotny – w końcu to Pana Młoda będzie w centrum uwagi. Trzeba pamiętać o kilku zasadach: za bardzo odkryty dekolt może przyciągnąć zbyt długi czas wzrok wujka – prawda, że sytuacja niesmaczna? Zbyt długa kreacja - choć wygląda królewsko – znacznie utrudni Pannie Młodej i innym gościom taniec. Suknia powinna być elegancka, ale stonowana i o ile to możliwe wygodna. Niewygodna, niedopasowana suknia = nieustanne podciąganie gorsetu, podkasywanie spódnicy, podpinanie po raz kolejny odpiętego trenu. Warto w tym szczególnym dniu znaleźć harmonię między elegancją a wygodą.

Pieniądze

Każda Para Młoda liczy na pieniądze z wesela – i nie w tym nic złego dopóki nie jest to nachalne. Złym pomysłem jest podawanie numeru konta bankowego na zaproszeniu; podczas zabawy weselnej podawanie kwoty przez wodzireja za jaką można zatańczyć z Panną Młodą też może zostać źle odebrane. Trzeba pamiętać, że kwota jaką otrzymamy od gości weselnych jest dobrowolna i zależna nie tylko od pokrewieństwa ale też od zasobności portfela.

Nietypowe wesele

Moda na zorganizowanie nietypowego wesela jest w Polsce coraz większa – my radzimy zachować umiar. Organizując tego typu imprezę trzeba brać pod uwagę kogo na nią zapraszamy. Dla przykładu nie wszyscy goście Państwa Młodych będą zadowoleni z wesela na statku.

Zbyt wyszukane jedzenie lub bardzo małe porcje

Organizując wesele w eleganckiej restauracji czy w formie przyjęcia łatwo zrobić o jeden krok za dużo i popsuć gościom zabawę. Polskie wesela niezależenie od tego, czy są organizowane w pięciogwiazdowym hotelu, czy w pobliskim zajeździe powinny zapewnić smaczne posiłki tak, aby każdy z weselników był zadowolony. Menu składające się z ośmiornic, sałatek z melona z serem i innych wykwintnych dań nie zostanie dobrze odebrane. Pamiętajmy, że menu weselne musi być organizowane zgodnie z prefencjami naszych gości.

 

Życzy Dobrej Zabawy – Zespół Muzyczny Hit-Trio