Hti Trio Zespół Muzyczny

Udane wesele to niezapomniana impreza dla nowożeńców i gości weselnych. Zdarzają się wpadki, więc podpowiadamy co zrobić, żeby ich uniknąć.

 

Zespół Weselny

Warto wybrać sprawdzony, profesjonalny zespół weselny z dużym doświadczeniem. Co prawda dobry DJ potrafi zabawić gości, ale nie da jakości i klimatu weselnego tak jak prawdziwi muzycy; nie wyjdzie z instrumentami do gości. Pamiętajmy że dobry zespół weselny to podstawa udanej imprezy.

Makijaż

Wynajęcie profesjonalnej makijażystki nie jest tanie ale zdecydowanie opłacalne. Osoby zajmujące się tym na co dzień korzystają z profesjonalnych kosmetyków, mają odpowiednie narzędzia i doświadczenie. Potrafią doskonale dobrać kolory i podkreślić urodę Panny Młodej. Trzeba pamiętać że wesele trwa kilka godzin i widok spływającego makijażu po oczepinach nie będzie mile wspominany.

Zabawy

Odpowiedni dobór zabaw weselnych jest bardzo istotny. Nikt nie chciałby, żeby część urażonych weselników za wcześnie opuściła imprezę. Zakres toleracji naszych gości najlepiej zna Młoda Para i to ona powinna brać pod uwagę preferencje ciotek i wujków. Zabaw weselnych jest na tyle dużo, że na pewno uda się dobrać odpowiedni zestaw.

Pisząc o zabawach weselnych unikajmy tych, w których brać udział musi połowa wesela. Pamiętajmy, że nie każdy lubi tańczyć, a wyciąganie na siłę takich osób nie da dobrego efektu.

Nasz zespół weselny ma na tyle duże doświadczenie, że nie popełnia tego błędu, a dobór osób chcących brać udział w zabawach oparty jest na ochotnikach.

Sala weselna

Dobór odpowiedniej sali weselnej jest bardzo ważny. Pamiętajmy, że piękny ogród może więcej zaszkodzić niż pomóc – pusta sala i połowa gości spacerujących po uroczych alejkach nie są dobrą opcją. Warto zwrócić uwagę czy obiekt dysponuje odpowiednim parkingiem.

Wyjście na mróz

Zdarza się że Młoda Para wpadnie na pomysł zorganizowania pokazu fajerwerków, wypuszczania gołebi lub lampionów zaraz po oczepinach. Nie ma tym nic złego pod warunkiem, że wesele organizowane jest w lecie – zmuszanie rozgrzanych tańcem i alkoholem gości weselnych do wyjścia na mróz nie jest dobrym pomysłem.

 

Życzymy udanej zabawy!