Hti Trio Zespół Muzyczny

HIT-TRIO to zespół muzyczny na wesele z Lublina, który powstał w 2008 roku. Pomimo, że jesteśmy młodym zespołem, to  poszczególni jego członkowie posiadają ogromne doświadczenie muzyczne.

Liderem i współzałożycielem naszej kapeli weselnej jest Wojtek, który oprócz śpiewania gra na instrumentach klawiszowych, puzonie i akordeonie. Jego wykształcenie muzyczne (Akademia Muzyczna w Warszawie i UMCS kierunek: Wychowanie muzyczne) ma znaczący wpływ na poziom i ogólny kształt zespołu. Oprócz niego w zespole występuje wokalistka Martyna, która zajmuje się też konferansjerką (ponadto występowała w 3. edycji Bitwy na Glosy w drużynie Beaty Kozidrak), a także gitarzysta i akordeonista Andrzej oraz perkusista Stanisław.

 

Dysponujemy profesjonalnym nagłośniem i oświetleniem, a co najważniejsze potrafimy dopasować się do każdej sali weselnej i do każdych warunków akustycznych. Pracujemy na kolumnach FBT Verve 212 A oraz Subbas QSC KSub.

 

HIT-TRIO to zespół ludzi bardzo dobrze zgranych i zorganizowanych! Posiadamy wiele udanych występów na różnych imprezach okolicznościowych, o których możecie Państwo przeczytać na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Nasza podstawowa działalność to oprawa muzyczna wesel oraz imprez tanecznych głównie na terenie Lublina. Jesteśmy znanym i cenionym zespołem muzycznym obecnym na rynku od wielu lat. Najlepszą rekomendacją gwarancji dobrej zabawy jaką zapewniamy jest fakt, że większość zleceń jakie mamy pochodzą z polecenia.

 

 

 

Miesiąc przed ślubem ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące oprawy muzycznej. Wybierany jest pierwszy taniec do którego młoda para zatańczy podczas wesela, zarys oczepin czy zabawy których oprawę zapewnia nasz zespół muzyczny.

 

 

 

Zespół muzyczny hi-trio zapewnia dobrą zabawę jeszcze przed rozpoczęciem wesela ! Zapewniamy oprawę muzyczną już na etapie kiedy to Pan Młody przyjeżdża do domu po swoja żonę. Jako zespół weselny mamy przygotowane utwory które umilą ten jedyny, szczególny moment.

 

 

 

Muzyka biesiadna zapewnia dobrą zabawę i integruje gości. Nasz zespół muzyczny obsługujący wesela ma bogaty repertuar tego typu utworów. Zbawianie gości weselnych przy stołach tworzy doskonałą, rodzinną atmosferę i jest nieodłącznym elementem oprawy muzycznej wesela.

 

 

 

Nasz to zespół muzyczny obsługuje przede wszystkim wesela ale i imprezy taneczne. Tworzymy grupę prawdziwych muzyków - jeden z nas na co dzień gra w filharmonii. Muzyka to nasza pasja - wynajmując nas na swoje wesele masz pewność dobrej zabawy i doskonałej atmosfery.

 

 

 

Podpisywanie umowy na wynajęcie naszego zespołu muzycznego odbywa się niekiedy z rocznym wyprzedzeniem. Doskonała zabawa którą zapewniamy podczas imprez tanecznych i wesel na terenie Lublina sprawia że większość terminów mamy zarezerwowanych.

 

 

 

Zapewniamy doskonałą zabawę o czym świadczy fakt, że wielu uczestników wesel czy innych imprez tanecznych których obsługą się zajmujemy prosi nas o numer telefonu. Weselnicy uczestnicząc w prowadzonych przez nas zabawach chcą nas widzieć także na swoim weselu.

 

 

 

Oprawa wesela przez zespół muzyczny ma zapewnić nie tylko dobre utwory do tańca ale także zadbać to żeby wszyscy goście byli zadowoleni - także ci unikający tańca. Wiemy o tym dlatego proponujemy wspólne śpiewanie utworów biesiadnych przy stołach dzięki czemu atmosfera na weselu jest naprawdę doskonała.

Wojtek

Wojtek - Hit-Trio z Lublina

Czytaj dalej

Martyna

Martyna - Hit-Trio z Lublina

Czytaj dalej

Andrzej

Andrzej - Hit-Trio z Lublina

Czytaj dalej

Stanisław

Stanisław - Hit-Trio z Lublina

Czytaj dalej