Hti Trio Zespół Muzyczny

Zespół Weselny Lublin - Hit-Trio

Zespół muzyczny Hit-Trio wita na swojej stronie internetowej! Znajdziecie tu Państwo wszelkie informacje dotyczące naszego zespołu. Jeśli interesuje Państwa profesjonalna oprawa muzyczna swojego wesela, balu lub studniówki to jesteście pod właściwym adresem.

Wykonujemy prawie każdy rodzaj muzyki (disco, pop, muzykę biesiadną, disco polo i tradycyjną odmianę jazzu), dlatego jesteśmy bardzo elastyczni podczas opraw imprez muzycznych.

W doborze repertuaru, jak każdy dobry zespół muzyczny główny nacisk kładziemy na muzykę dynamiczną, dyskotekową z dużą dawką energii, przy której można się świetnie bawić.

Nasza orkiestra na wesele składa się z trzech muzycznie wykształconych osób, które są w stanie spełnić wszelkie Państwa muzyczne oczekiwania. Istnieje również możliwość poszerzenia składu o takie instrumenty jak perkusja czy gitarę.

Posiadamy własny transport, dzięki czemu gramy nie tylko w samym mieście Lublin, lecz również poza jego granicami (Warszawa, Kielce, Kraków, Rzeszów).

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób odpowiedzialny, ale też przede wszystkim kulturalny. Wysokiej jakości oświetlenie oraz sprzęt nagłaśniający, to poza profesjonalizmem wykonań muzycznych, druga wizytówka naszego zespołu muzycznego.

Wszystkim Państwu odwiedzającym Naszą stronę życzymy miłych wrażeń i zapraszamy do współpracy!


Zespół muzyczny Hit-Trio

Wojtek

Klawisze, puzon, śpiew

Założyciel zespołu muzycznego Hit Trio, w którym śpiewa, gra na klawiszach oraz puzonie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie. Już podczas studiów grał w Big Warsaw Band, koncertując z takimi gwiazdami polskiej estrady jak Ewa Bem, Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki. Po studiach grał w orkiestrze kurortowej "Popular Musik Ansamble" w Niemczech. Obecnie, poza dbaniem o wysoki poziom usług wykonywanych przez nasz zespół muzyczny, pracuje jako puzonista w Filharmonii Lubelskiej i gra w zespole jazzu tradycyjnego "Old Jazz Players"

Martyna

Śpiew

Śpiewa w zespole muzycznym Hit Trio, a także zajmuje się konferansjerką i prowadzeniem oczepin. Podstaw śpiewu uczyła się w najlepszym na świecie chórze dziecięco-młodzieżowym "Szczygiełki" w Poniatowej. Brała udział w trzeciej edycji Bitwy na głosy w drużynie Beaty Kozidrak.

Obdarzona nie tylko śpiewnym głosem ale także urodą i urokiem osobistym. Brała udział w wielu konkursach wokalnych, zdobywając czołowe pozycje.

Obecnie, poza imprezami okolicznościowymi, na których oprawę muzyczną zapewnia zespół Hit-Trio, można ją spotkać na różnego rodzaju jam session, gdzie doskonali wokal pod kątem jazzowym i bluesowym.Łatwo nawiązuje kontakt z publicznością i z pewnością zachęci Państwa do wspólnej zabawy z naszym zespołem.

Andrzej

Klawisze, gitara, akordeon

Stanisław

Perkusja

Demo

 

Prezentowane tu przez nas demo jest  namiastką umiejętności naszego zespołu.

Mamy nadzieję, że ta niewielka część naszego repertuaru zachęci Państwa do współpracy z zespołem HIT-TRIO

Galeria

zespół na wesele lublin

IMG_2837.jpg
IMG_2826.jpg
IMG_2793.jpg
IMG_2774.jpg
Oprawa muzyczna zespół Hit-Trio
Hit-Trio na wesele
Orkiestra na wesele
Orkiestra na wesele
Orkiestra na wesele
Orkiestra na wesele
Zabawa sylwestrowa
Orkiestra na wesele
Zobacz więcej

Zespół muzyczny Hit Trio

Księga gości

Zespół zagrał na naszym weselu bardzo ładnie a goście bawili się do białego rana Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy
Patrycja i Krzysztof
Witamy..;) Razem już jako młode małżeństwo, chcielibyśmy Państwu podziękować za super granie na naszym weselu..;) Dzisiaj to są już tylko wspomnienia, ale niezwykle miłe..;) Dziękujemy!!!
Adrian i Magdalena
Pani Martyno, Panowie Wojtku i Tomaszu - młodzi małżonkowie składają serdeczne podzięki za wspaniałą, wszechobecną i lśniącą hitami aktualnymi oprawę wesela z dnia 16 czerwca 2012. Dla P.Martyny szczególne podziękowania za piękny śpiew, dla Panów natomiast za świetne przygrywki oraz humor wobec w...
Anna i Marcin Bobryk
Serdecznie dziękujemy kapeli Hit-Trio za niezapomniany Bal Sylwestrowy, który odbył się w Filharmonii Lubelskiej. Profesjonalne podejście i świetna muzyka dostosowana do wieku gości. Dziękujemy! Będziemy Państwa polecać.
Wielkie Dzięki
Na wstepie chcialbym bardzo serdecznie podziekowac zespolowi za stworzenie wspanialej oprawy wesela na ktorym bylismy w dn.18 06 2011 w JastkowieLublina. Od pierwszych chwil przyjecia weselnego slychac bylo i czuc ze ten wieczor szybko sie nie skonczy.A zabawa byla tak wspaniala ze wspominamy ja ...
toki2005
Witam. Dziękujemy serdecznie całemu składowi zespołu Hit Trio za oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się 17.09.2011 r. w zajeździe `Marta` w Pułankowicach. Zarówno nam jak też wszystkim gościom podobał się repertuar urozmaicony min. o piosenki biesiadne wykonywane wspólnie z gośćmi pomię...
Aleksandra i Paweł Wardak
Zobacz więcej

Artykuły

Zespół czy DJ?
Wielu z Was planując wydatki związane z organizacją wesela zastanawia się co lepiej wybrać DJ a czy zespół muzyków.
Czytaj całość »
Zabawy na weselu - cz. 2
Dobre wesele, które zostanie zapamiętane na długo przez gości, nie może się obyć bez zabaw. Nasz zespół weselny ma kilka pomysłów jak rozbawić weselników.
Czytaj całość »
Czego uniknąć na weselu - cz. 1
Udane wesele to niezapomniana impreza dla nowożeńców i gości weselnych. Zdarzają się wpadki, więc podpowiadamy co zrobić, żeby ich uniknąć.
Czytaj całość »
Więcej artykułów

Kontakt

Zapraszamy do współpracy!!!

Nasz zespół muzyczny sprosta waszelkim Państwa oczekiwaniom.

Zapewnimy Wam nie tylko profesjonalną oprawę muzyczną Waszej uroczystości, ale również przyczynimy sie do większej ilości niezapomnianych wrażeń.

 

HIT-TRIO

zespół na wesele

E-mail: (kliknij aby pokazać)

tel. 504 047 159

Formularz kontaktowy